EUR 118,60 USD 101,00 CHF 101,72

Kursna lista


Zvanični kurs Evra za dan 22.11.17. :: 118.7625 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 1.400 :: 0,00%    ALFA :: 35.336 :: 0,10%    BDBP :: 1.750 :: 0,00%    DINNPB :: 3.500 :: -0,68%    EPIN :: 3.230 :: 0,94%    FITO :: 2.750 :: 0,00%    IMPL :: 3.511 :: -5,11%    KMBN :: 1.830 :: -1,08%    KMBNPB :: 900 :: 3,45%    KOPB :: 7.014 :: -0,03%    MTLC :: 2.103 :: -0,76%    NIIS :: 705 :: -1,12%    SJPT :: 299 :: 0,00%    TGAS :: 11.510 :: -2,71%    Beogradska berza a.d. ENOP :: 2.700 :: 0,00%    GRDB :: 851 :: 0,12%    IRTL :: 500 :: 13,38%    JDAR :: 1.000 :: 0,00%    NEKSP :: 700 :: 0,00%    RUDO :: 149 :: 0,00%    TLVC :: 2.350 :: 2,17%    VRFT :: 900 :: 0,00%    Beogradska berza a.d.
  • BELEX 15
  • BELEXline
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd3,45%
EPINEnergoprojekt industrija a.d. , Beograd0,94%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje0,10%

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (21.11.2017)

IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-5,11%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-2,70%
NIISNIS a.d., Novi Sad-1,12%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-1,08%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac-0,76%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-0,68%
KOPBKopaonik a.d. , Beograd-0,03%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (21.11.2017)

MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac17.302.372,00
BDBPBudućnost a.d. , Bačka Palanka12.883.500,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd5.581.500,00
KOPBKopaonik a.d. , Beograd1.935.900,00
NIISNIS a.d., Novi Sad759.654,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš570.504,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun280.550,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno245.750,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd184.158,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej109.551,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (21.11.2017)



Prime Listing - Akcije - (21.11.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.4000,001.4001.4001.4001.4003549.000
NIIS705-1,127057107047051.078759.654
SJPT2990,00299300299299366109.551

Prime Listing - Obveznice RS - (21.11.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO17155100,49320,000,57100,4932100,4932100,4932100,49327.000834.278.367

Standard Listing - Akcije - (21.11.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN1.830-1,081.8301.8301.8301.8303.0505.581.500
MTLC2.103-0,762.1252.1252.1022.1038.22917.302.372

Open Market - Akcije - (21.11.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.3360,1035.33635.33635.33635.3363106.008
BDBP1.7500,001.7501.7501.7501.7507.36212.883.500
DINNPB3.500-0,683.5013.5013.5003.500163570.504
EPIN3.2300,943.2303.2303.2303.230516.150
FITO2.7500,002.7512.7512.7502.750102280.550
IMPL3.511-5,113.5253.5253.5053.51170245.750
KMBNPB9003,4590090090090010090.000
KOPB7.014-0,037.0127.0217.0117.0142761.935.900
TGAS11.510-2,7011.51211.51211.50811.51016184.158

MTP - Akcije - (21.11.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
ENOP2.7000,00819219102275.400
GRDB8510,1226821.702
IRTL50013,38289465289144.500
JDAR1.0000,00991299999.000
NEKSP7000,0040393927.300
RUDO1490,00614808011.920
TLVC2.3502,172301951535.250
VRFT9000,00425424237.800

MTP - Obveznice - (21.11.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet