Zvanični kurs Evra za dan 27.10.20. :: 117.5796 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 929 :: 0,00%    DNOS :: 3.400 :: 0,00%    GSFD :: 610 :: 0,00%    NIIS :: 552 :: -0,36%    OMOL :: 800 :: 0,00%    PUUE :: 109 :: -3,54%    TIGR :: 25 :: -3,85%    UNPR :: 750 :: 0,00%    VINZ :: 450 :: 0,00%    VITL :: 950 :: 0,00%    Beogradska berza a.d. Beogradska berza a.d.

Put do prve akcije: Kako odabrati pravog brokera?

„Berza je kocka“, „Akcije se ne prodaju dok ne dostignu nabavnu cenu“, „Akcije sa nižom apsolutnom vrednošću su jeftinije“..ovo su samo neke od...
srbija
08.01.2019
  • BELEX 15
  • BELEXline

Svetske berze

DAX12.177,18-468,57-3.85 %
Nasdaq11.358,94-189,34-1.67 %
CAC 404.816,12-93,52-1.94 %
Dow Jones Ind27.685,38-650,19-2.35 %
S&P 5003.400,97-64,42-1.89 %
FTSE 1005.792,00-68,30-1.18 %
Nikkei 22523.446,62-47,72-0.2 %
Nikkei 5002.391,81-2,78-0.12 %
Hang Seng24.686,67-232,11-0.94 %
Shangai Composite3.328,10+15,43+0.46 %

Jedinstvo poništilo 8% sopstvenih akcija
Proizvodno-montažno preduzeće Jedinstvo iz Sevojna (JESV) izvršilo je poništenje 22.243 komada sopstvenih akcija (osam odsto od ukupnog broja) koje je kompanija držala u vlastitom portfelju, saopštio je Centralni registar hartija od vrednosti...

berza
26.10.2020


Nema akcija sa rastom cene.

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (26.10.2020)

TIGRTigar a.d. , Pirot-3,85%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,36%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (26.10.2020)

AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.199.252,00
NIISNIS a.d., Novi Sad364.434,00
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd13.600,00
TIGRTigar a.d. , Pirot5.375,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (26.10.2020)


Prime Listing - Akcije - (26.10.2020)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO9290,009059299059291.2911.199.252
NIIS552-0,36553555550552660364.434

Prime Listing - Obveznice RS - (26.10.2020)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (26.10.2020)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Open Market - Akcije - (26.10.2020)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DNOS3.4000,003.4003.4003.4003.400413.600
TIGR25-3,85252525252155.375

MTP - Akcije - (26.10.2020)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
GSFD6100,0010015010061.000
OMOL8000,00646886471376.800
PUUE109-3,5467.29964.04764.0476.981.123
UNPR7500,002332.520233174.750
VINZ4500,0013.54813.51113.5116.079.950
VITL9500,003001308479.800

MTP - Obveznice - (26.10.2020)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana