EUR 118,09 USD 105,05 CHF 103,45

Kursna lista


Zvanični kurs Evra za dan 22.04.19. :: 118.0719 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 834 :: 0,24%    DINNPB :: 3.420 :: -1,81%    DNOS :: 1.650 :: 0,30%    ENHL :: 690 :: -8,97%    FITO :: 2.997 :: 1,59%    GLOS :: 260 :: 29,35%    IKRB :: 59 :: -14,49%    IMPL :: 3.257 :: 2,62%    KMBNPB :: 1.189 :: 6,83%    LKLG :: 800 :: -11,11%    LSTA :: 601 :: -16,53%    MTLC :: 2.050 :: 2,45%    NIIS :: 746 :: 0,00%    PPVA :: 1.148 :: 10,38%    PRGS :: 18 :: 20,00%    SJPT :: 180 :: 0,00%    STOTN :: 200 :: 0,00%    TGAS :: 11.700 :: 0,01%    UTSI :: 1.500 :: 25,00%    VBSE :: 1.400 :: 11,91%    VITL :: 690 :: 0,00%    VNAC :: 350 :: 0,00%    Beogradska berza a.d. Beogradska berza a.d.

Put do prve akcije: Kako odabrati pravog brokera?

„Berza je kocka“, „Akcije se ne prodaju dok ne dostignu nabavnu cenu“, „Akcije sa nižom apsolutnom vrednošću su jeftinije“..ovo su samo neke od...
srbija
08.01.2019
  • BELEX 15
  • BELEXline

Svetske berze

DAX12.222,39+69,32+0.57 %
Nasdaq7.998,06+1,98+0.02 %
CAC 405.580,38+17,29+0.31 %
Dow Jones Ind26.559,54+110,00+0.41 %
S&P 5002.905,03+4,58+0.16 %
FTSE 1007.459,90-11,40-0.15 %
Nikkei 22522.200,56+110,44+0.5 %
Nikkei 5002.083,68+13,66+0.66 %
Hang Seng29.963,26-161,42-0.54 %
Shangai Composite3.270,80+20,60+0.63 %

Usporen rast "Nikole Tesle"
Beogradski Aerodrom „Nikola Tesla“ (AERO) ostvario je rekordan promet u prvom kvartalu, usluživši 1,04 miliona putnika, što predstavlja rast od 3,7 odsto u odnosu na isti period prošle godine, saopštio je francuski VINCI....

berza
12.04.2019


GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd29,35%
PRGSProgres a.d. , Beograd20,00%
VBSEValjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno11,91%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd6,83%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno2,61%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac2,45%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun1,59%
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd0,30%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd0,24%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd0,01%

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (19.04.2019)

LSTALasta a.d. , Beograd-16,53%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd-8,97%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-1,81%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (19.04.2019)

FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun3.177.025,00
NIISNIS a.d., Novi Sad2.452.484,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1.638.000,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.223.772,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno524.385,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac205.000,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej141.850,00
LSTALasta a.d. , Beograd73.322,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd70.516,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš68.400,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (19.04.2019)


Prime Listing - Akcije - (19.04.2019)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO8340,248038398038341.4671.223.772
ENHL690-8,9775875869069110270.516
NIIS7460,007347467347453.2902.452.484

Prime Listing - Obveznice RS - (19.04.2019)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (19.04.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
MTLC2.0502,452.0502.0502.0502.050100205.000

Open Market - Akcije - (19.04.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DINNPB3.420-1,813.4203.4203.4203.4202068.400
DNOS1.6500,301.6501.6501.6501.65011.650
FITO2.9971,592.9513.0002.9502.9971.0603.177.025
GLOS26029,3526026026026012532.500
IMPL3.2572,613.1613.3013.1603.257161524.385
KMBNPB1.1896,831.1891.1901.1891.1891113.081
LSTA601-16,5360160160160112273.322
PRGS1820,00181818185009.000
SJPT1800,00173180173180790141.850
TGAS11.7000,0111.70011.70011.70011.7001401.638.000
VBSE1.40011,911.2511.4001.2511.3534459.514

MTP - Akcije - (19.04.2019)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
IKRB59-14,493.0762.8431.29076.682
LKLG800-11,1110035010080.000
PPVA1.14810,3853952528.700
STOTN2000,0013210010020.000
UTSI1.50025,0010401015.000
VITL6900,00488620320220.800
VNAC3500,00636350350122.500

MTP - Obveznice - (19.04.2019)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana