BEOGRAD, 15. februara (Tanjug) - Turistička organizacija Beograda učestvovaće od danas do 17. februara na turističkom sajmu Holiday || Spa Expo u Bugarskoj, gde će promovisati ponudu prestonice za omladinski turizam, kratki gradski odmor, koncerte, sportske i kulturne manifestacije, kao i ponudu za đačke i studentske ekskurzije.
Kako se navodi u saopštenju TOB-a, na sajmu će se, pod okriljem Turističke organizacije Srbije, predstaviti i turističke organizacije Vojvodine, Zlatibora, Kragujevca, Pirota, Sokobanje, Kruševca, Knjaževca, Bele Palanke, Dragačeva, Babušnice, Majdanpeka, kao i predstavnici privrede Moravski konaci, Alfa Hotel, Spa Travel Vrnjačka banja, hotel Sokoterme, Prolom i Lukovska banja, Zlatiborska noć, hotel Lifedesign, Belgrade city hotel i agencija Omniturs.
TOB podseća da su turisti iz Bugarske po brojnosti među prvih pet gostiju srpske prestonice, kao i da su u 2016. godini ostvarili 29 odsto više noćenja nego 2015. godine, što potvrđuje značaj tog tržišta za ukupan turistički promet u Beogradu.
Ostavi komentar