Finansijski portal Kamatica prošle nedelje dodelio je nagrade pobednicima nagradnog konkursa "Štedi, znaš da vredi" i to u tri kategorije.
Kamatica i Alpha Bank nagradili su vlasnicu najstarije štedne knjižice u Srbiji, Leposavu Mirosavljević iz Beograda.
Na konkurs “Štedi, znaš da vredi” koji je trajao od 5. do 26 novembra prijavilo se više od 200 učesnika, od čega je u kategoriji za nagradu “Najstarija štedna knjižica” bilo prijavljeno 144 štednih knjižica, neke stare i više od 100 godina. |
U kategoriji “Najinteresantija fotografija štedne knjižice” stručni žiri izabrao je fotografiju Gojka Gojkovića iz Beograda. Autor najbolje fotografije nagrađen je telefonom marke Alcatel 555 i pre-paid paketom Vip štek u iznosu od 5.000 dinara, poklonom kompanije Vip mobile.
U kategoriji “Najlepša priča o štednji” jednak broj glasova dobile su priče Vladimira Đuričića iz Novog Pazara i Katarine Miljaković iz Aleksandrovca, koje je portal Kamatica nagradio specijalno dizajniranim paketom štednje.
Pogledajte i infografik posvećen nagradnom konkursu.
Ostavi komentar