EUR 123,95 USD 117,07 CHF 116,36

Kursna lista


Zvanični kurs Evra za dan 27.02.17. :: 123.9598 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 1.175 :: -0,51%    AIKB :: 1.850 :: 0,00%    ALFA :: 35.000 :: 0,00%    DINNPB :: 2.424 :: -6,73%    ENHL :: 1.300 :: -3,27%    IMPL :: 3.013 :: -13,91%    JESV :: 4.050 :: 0,00%    KMBN :: 1.749 :: 1,27%    KOPB :: 1.900 :: 0,00%    LSTA :: 605 :: 3,07%    NIIS :: 751 :: 0,27%    SJPT :: 650 :: 0,00%    TGAS :: 13.371 :: 2,37%    Beogradska berza a.d. AVEN :: 1.100 :: 10,00%    BDCG :: 2.500 :: 0,00%    DRBR :: 700 :: 16,67%    ENOP :: 4.800 :: 0,00%    GFSO :: 1.650 :: 0,00%    GMON :: 2.310 :: 2,26%    JGPK :: 2.000 :: 0,00%    MBLS :: 6.100 :: 1,67%    PRAG :: 900 :: 50,00%    RUDO :: 150 :: 0,00%    SVRME :: 3.602 :: -9,95%    Beogradska berza a.d.
  • BELEX 15
  • BELEXline
LSTALasta a.d. , Beograd3,07%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd2,37%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1,27%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,27%

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (24.02.2017)

IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-13,91%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-6,73%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd-3,27%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,51%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (24.02.2017)

ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd2.601.648,00
NIISNIS a.d., Novi Sad2.143.874,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje2.135.000,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1.337.100,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.137.400,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno322.390,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej117.000,00
LSTALasta a.d. , Beograd55.660,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno40.500,00
AIKBAIK banka a.d. , Beograd37.000,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (24.02.2017)






Peugeot isplaćuje dividendu prvi put nakon šest godina
Francuska PSA grupa, vlasnik brendova Peugeot i Citroen, koja se nalazi u pregovorima za preuzimanje evropskih operacija General Motors-a, namerava da isplati akcionarima prvu dividendu posle šest godina, nakon snažnog rasta profita u 2016....

svet
24.02.2017


Prime Listing - Akcije - (24.02.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.175-0,511.1751.1751.1751.1759681.137.400
ENHL1.300-3,271.3001.3011.3001.3002.0012.601.648
NIIS7510,277497607497512.8562.143.874
SJPT6500,00650650650650180117.000

Prime Listing - Obveznice RS - (24.02.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO16134102,51180,00-5,23102,5118102,5118102,5118102,511850.000512.559.000

Standard Listing - Akcije - (24.02.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.0000,0035.00035.00035.00035.000612.135.000
JESV4.0500,004.0504.0504.0504.0501040.500
KMBN1.7491,271.7491.7491.7491.7491322.737

Open Market - Akcije - (24.02.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.8500,001.8501.8501.8501.8502037.000
DINNPB2.424-6,732.4242.4242.4242.4241024.240
IMPL3.013-13,913.1703.1703.0103.013107322.390
KOPB1.9000,001.9001.9001.9001.9001222.800
LSTA6053,076056056056059255.660
TGAS13.3712,3713.20013.39013.20013.3711001.337.100

MTP - Akcije - (24.02.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AVEN1.10010,002.0152.1712.0152.216.500
BDCG2.5000,008595050125.000
DRBR70016,6730993021.000
ENOP4.8000,00621311152.800
GFSO1.6500,0016937711.550
GMON2.3102,26560238100231.000
JGPK2.0000,002324.000
MBLS6.1001,6778707742.700
PRAG90050,001.6532.5301.6531.487.700
RUDO1500,002.20450050075.000
SVRME3.602-9,954.8013.03029104.458

MTP - Obveznice - (24.02.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet